Паркетна компанія ARSPARKET

Якісна підлога з паркету належать до покриття преміум класу. Це покриття, що перевершує будь-які інші за своїми естетичними характеристиками та довговічністю. Однак розкрити всю красу ексклюзивного паркету та забезпечити його тривалу експлуатацію (а паркет служить вірою та правдою і 50, і 100 років) можна лише за умови, що його виготовленням та укладанням займаються професіонали. 

Чому ви можете бути впевнені, що КОМПАНІЯ АRS PARKET – ПРОФЕСІОНАЛИ?

 
 • Ми працюємо у сфері виробництва, монтажу і відновлення паркету понад 18 років. За цей час наші майстри загалом виклали понад 50 000 кв.м. паркету різних видів. 
 • Ми працюємо з замовленнями по палацовому і художньому паркету, укладаємо інженерні, масивні, паркетні дошки цінних порід, а також монтуємо декінг (терасну дошку).
 • У нашій команді працюють паркетники з практичним досвідом роботи 20 – 30 років. Для виконання замовлень підбирається бригада фахівців з урахуванням їхньої підготовки (що вище складність об'єкта, тим більше досвідчені майстри працюватимуть на ньому).
 • На всі роботи надаються гарантії (паркет укладається відповідно до норм, передбачених СНіП 2.04.05-91, СНіП II-3-79 та СНІП 3.04.01-87 від 01.07.88).

 

ПРОЄКТИ «ПІД КЛЮЧ»: МИ ЗА КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

 
 1. Купуючи преміум паркет, кожен замовник хоче отримати не просто покриття для підлоги, а шедевр. Це цілком реально, якщо підготувати повноцінний дизайн проєкт, в якому буде враховано все до найдрібніших деталей, всі особливості різних видів порід та їх колірні відмінності. Краса паркету полягає не тільки в точності малюнка (розкладки), але й у вмілому поєднанні плашок, які відрізняються за текстурою, тоном, здатністю відображати світловий потік. Дизайнери компанії АRS PARKET за вашим бажанням підготують паркет дизайн з урахуванням усіх побажань, розміщення майбутніх меблів та характеристик приміщення, для якого замовляється покриття.
 2. Створення паркетного покриття містить кілька етапів. Це:
 • підготовка дизайну проєкту;
 • вибір матеріалу (вид паркету, тип деревини, сортність деревини, колір деревини);
 • обстеження стяжки (визначення міцності, вологості тощо);
 • підготовка основи під паркет;
 • купівля допоміжних матеріалів (грунт, клей тощо);
 • вибір та купівля захисних та декоративних засобів (лаки, олія, віск тощо);
 • укладання паркету;
 • організація фінішного оздоблення готового паркету (шліфування, покриття лаком тощо);
 • встановлення плінтуса.

В компанії АRS PARKET можна замовити і окремі послуги, і повний комплекс – від проектування дизайну та виробництва паркетних матеріалів до логістики та монтажу. Ми гарантуємо повний контроль та особисту відповідальність на кожному етапі.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

У період з 2011 до 2016 року ми обслужили понад 500 об'єктів. Компанія АRS PARKET за індивідуальним замовленням виготовила, уклала та реставрувала паркет у Києві та в багатьох інших містах України. Частину робіт ви можете побачити у галереї на сайті. Оскільки понад 40% наших замовників – відомі, публічні люди, ми не можемо уявити всі готові об'єкти. Але якщо ви погодитеся виставити свій інтер'єр для загальнодоступного огляду, ми будемо раді розмістити фото в портфоліо.

Для того, щоб обговорити будь-які питання, пов'язані з виготовленням та укладанням натурального покриття для підлоги, запрошуємо відвідати наш магазин-шоурум або зв'яжіться з нами телефоном через сайт.