Реставрація паркету
Вернуться назад

ЩОБ ПАРКЕТ СЛУЖИВ ДОВГО: РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ

 

Дерев'яний паркет успішно конкурує з сучасними видами покриття для підлоги - в першу чергу, внаслідок своєї зносостійкості та довговічності. Практика показує, що при догляді за паркетом він служить до 100 років і навіть більше (термін служби також залежить від породи деревини, з якої виготовлені дошки або плашки).

Разом з тим, в процесі експлуатації паркетна підлога піддається різним випробуванням, включаючи перепади температури та рівня вологості, а також хімічну та механічну дію. Повернути первісний вигляд підлоги допоможе своєчасна професійна реставрація паркету. Для проведення даної процедури потрібні знання, досвід та інструмент – все це є у фахівців нашої компанії, готових подбати про покриття підлоги вашої квартири або приватного будинку в Києві.

У яких випадках потрібне відновлення паркету?

 
  1. Будь-яке покриття має свій експлуатаційний вік, і штучний паркет, покритий лаком – не виняток. Як показує досвід наших майстрів, кожні 4–5 років лакове покриття бажано оновлювати, щоб підлога мала бездоганний вигляд. Звичайно, ці терміни варіюються залежно від якості матеріалів та особливостей експлуатації паркету.
  2. При загальному задовільному стані паркетної підлоги окремі дощечки (планки) можуть деформуватися, рипіти, провалюватися. У багатьох випадках зміцнити паркет можна локально, без демонтажу: запросіть наших майстрів - і вони відреставрують покриття для підлоги при мінімальних витратах грошей і часу. Залежно від виду зламання, можливе зміцнення деформованих елементів за допомогою клею або акуратна заміна окремих планок.
  3. Пошкодження паркету може мати механічну природу - наприклад, після перестановки меблів з'явилися подряпини, вм'ятини або сколи. В одних випадках потрібна заміна та припасування деформованих планок (ділянок), а в інших можна обійтися косметичним ремонтом, для чого використовуються спеціальні мастики, шпаклівки, віск та інші ремонтні матеріали.
  4. Нерідко до нас звертаються клієнти, яких цікавить реставрація паркету у Києві після затоки. Вода – один із найнебезпечніших ворогів деревини, тому при затопленні потрібно вживати екстрених заходів для порятунку покриття для підлоги. Зв'яжіться з нами, і ми підкажемо, що потрібно зробити, щоб запобігти повному псуванню самого паркету (його короблення, потемніння), а також поява плісняви та грибка. У багатьох випадках можна уникнути повної заміни покриття. Наш фахівець, приїхавши за вказаною вами адресою, об'єктивно оцінить стан паркету та складе план дій щодо його відновлення. У подібних випадках в першу чергу важливо провести повноцінне просушування приміщення, покриття для підлоги та підстави.
  5. Відновлювальні роботи допоможуть і в тому випадку, якщо на паркеті потрібно сховати сліди впливу вогню. Залежно від розмірів та глибини пошкодження може бути рекомендована заміна окремих паркетин або шліфування з наступним нанесенням лаку. За невеликих плям можлива реставрація за допомогою воску.
 

Спосіб ремонту/відновлення паркету підбирається на місці, після оцінки стану покриття для підлоги. Вартість робіт залежить від їх складності та масштабу. У будь-якому випадку наші фахівці запропонують вам найменш затратний та найефективніший спосіб. Для реставраційних робіт ми використовуємо перевірені багаторічною практикою технології та матеріали, а власне паркетне виробництво дозволяє нам за необхідності швидко виготовити нові паркетні планки для заміни.

Залишились питання? Телефонуйте та відвідайте шоурум ARS PARKET.

Кваліфіковані
співробітники

Використовуємо паркет тільки найкращих виробників усього світу

Гарантія 2 роки